Světlé zítřky v Zemansku

středa 31. červenec 2013 17:58

Každým dnem se blížíme. Světlé zítřky a zářná budoucnost Zemanska pod vedením Velkého Bimba se blíží. Je potřeba jen ty zbylé ostrůvky negativní deviace obklíčit, přesvědčit a ty, kteří se opravdu nechtějí přidat, ty je potřeba zlomit. Vždyť jak idiotské je mít odlišný názor, zvláště pak na světlou, pozitivní budoucnost. Vždy, když jsem v minulosti přijížděl od Prahy do Plzně, tak mě fascinoval nápis na plzeňském krematoriu. "Světlu vstříc".  A nyní si říkám, že po politickém převratu, který tak efektně a nenásilně v Zemansku nastal, to krásné heslo v té nové zemi světlých zítřků bude naplněno. 

Zemansko, to je ta země zaslíbená, kde vládne vlídnou, leč nesmlouvavou rukou nikomu neodpovědný, velkých myšlenek i permanentně litrem slivovice prolitý, virózám odolávající prezident dolních 10 miliónů Zemanska. I když ho tam prý volila jen něco víc jak čtvrtina z nich. Sjednotitel, pro kterého je jakákoliv forma třídní nenávisti dobrá, aby sešikoval houfy a v jejich čele nastolil ty světlé zítřky. Ať chceš nebo nechceš, dobro se musí prosadit. Za každou cenu.

A tak koukám kukátkem do těch zítřků v té zemi zaslíbené, a co vidím ...

Že má mnoho odborníků, kteří jsou plně kvalifikováni a kteří na rozdíl od těch odstavených a lidem nenáviděných minulých vládců ví jak na to. Třeba ten ministr Želé, co umí krotit rozpočet a je mnohem odpovědnější než šílený chemik s politikou tupých škrtů, která zbídačila lid tak, že chodí do hospody už jen obden a víc jak krabičku cigár denně z těch mizerných dávek nevytáhne. Teď se to ale opravdu láme a od zítřka se konečně začne pořádně podporovat růst, a blahobyt na ministerstvech přátel Ó,jediného. A zvýší se platby tu a tam a všem nám bude hej. A růst bude. A kamarádi kamarádů taky investice dostanou, však dluhy se přeci platí, o tom žádná. To jsme viděli před nedávnem skoro v přímém přenosu, že kdo umí, ten umí. Že jeho dluhy vždycky někdo zatáhne.

A ten jeho poslední excelentní tah na zvýšení příjmů rozpočtu, to jak si nechal udělat analýzu a vědecky a statisticky zjistil, že když se na všechny vklady a majetek uvalí 10% jednorázová daň, tak to všichni musí přežít, protože jim přeci zbyde ještě 90%. A těm významným přátelům se to vrátí jinak, způsob se vždy najde. A dluhy se přeci platí.  A lidu se pak ze zbytku taky trochu rozdá. Podpora za podporu. Jako třeba ta krásná akce  "Více bůčku a piva pracujícím", kterou organizoval zemministr Tóma.

A co teprve Péca, který už konečně jmenoval Šlichtu generálem a pověřil ho řízením desetitisícového Útvaru pro ochranu oponentů Zemana (ÚOOZ). Vždyť přeci je potřeba ochránit ty pomatence s jiným názorem před rozběsněným lidem, který už ten útlak nemohl dál snášet. A jak třeba tvrdí hoši nového ÚOOZ hrdinně zasáhli a vlastní životy nasazovali, když zachraňovali Kárla Číro na Orlíku, když lid ho hnal. Málem se při tom utopili a tak se naštěstí utopil jen Kárl. Ale již jsou navrženi, hoši zlatí, na nové vyznamenání za vykonané hrdinství pro Zemansko - na Řád M. Ó,jediného Zemana. Sám Veliký jim ho připne na hruď dmoucí se pýchou.

A tak, jak tím kukátkem koukám, jsou ty zítřky opravdu oslnivé. Většina těch v minulosti pravicových bloudů prohlédla a plně podporuje politiku a kroky Ó,jediného. Ti co neprohlédli, jsou ochraňováni, seč síly k tomu pověřených policejních útvarů ÚOOZ stačí. A všechny ty internety a podobný blbosti jsou mírně usměrňovány, aby nikdo nemohl do soukolí světlých zítřků sypat písek či slinou jedovatou kalit ten nádherný optimismus samých pozitiv a sociálních jistot.

BUM, vzbudil jsem se ... Orosený jak dvanáctka čerstvě vyndaná z lednice. Tak jsem ji vypil. A pak jsem se zeptal sám sebe.

"Za jak dlouho se ten sen může naplnit v Česku?" "A neprobudím se náhodou jednoho rána opravdu ve skutečném, nefalšovaném Zemansku?"

Miroslav Tichý

V.ČechTo studené pivínko hned po probuzení21:2631.7.2013 21:26:32

Počet příspěvků: 1, poslední 31.7.2013 21:26:32 Zobrazuji posledních 1 příspěvků.

Miroslav Tichý

Miroslav Tichý

Pokusím se reagovat na aktuální dění svými příspěvky do diskusní mlýnice.

Ajťák po celý život. Rád diskutuji, zvláště "politické okénko" je mým živlem.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy